Energetická ošetření

ACCESS BARS®

Co je to Access Bars?

BARs je 32 bodů v oblasti hlavy, něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme, a které v nás zůstávají uloženy. Rozprouděním jejich energie uvolníme všechny myšlenky s negativním nábojem.

access bars ilutration

Je součástí nástrojů a procesů společnosti Access Consciosness.
Bars je 32 bodů na hlavě,kterých se lehce dotýkám.To umožní uvolňění zablokované energie z mozku a těla,což umožňuje její obrovské a snadné proudění.Tyto body uvolní všechny úvahy,myšlenky,pocity,emoce,rozhodnutí a názory z jakékoliv oblasti života,které jsou elektricky uložené v mozku.K tomuto uvolňení dochází při dotyku a je tak umožněno zbavit se toho,co už neslouží,co nepotřebujete.

access bars ilutration

Skutečností je,že každá volba,kterou jsme kdy udělali,vytvořila to,co žijeme dnes.Změníme-li naši volbu,můžeme změnit i naši budoucnost.😊

Terapii Access Bars® je dobré absolvovat alespoň třikrát za sebou s maximálními rozestupy tři týdny.

Ceník

ACESS ENERGETICKÝ FACELIFT

Access Consciousness Facelift je jemný, ale dynamický proces těla, který vám pomůže vypadat mladší a umožňuje vašemu tělu cítit se lépe bez chirurgického zákroku, injekcí, krémů nebo pilulek. Je to skvělý způsob, jak omladit obličej a zvrátit známky stárnutí na obličeji a v celém těle. Prohlubuje a zrychluje přirozené hojivé schopnosti těla a umožňuje buňkám vaší tváře získat zpět jejich přirozenou záři, mládí a krásu. Access Facelift může také přispět k celkovému uzdravení, pohodě a uvolnění v těle.
Každé sezení Access Faceliftu, ktreré trvá 60 - 90 minut, dává tělu šanci se pohnout a transformovat

face lift ilutration

mnoho omezujících energií a hodnocení, které se promítne do obličeje, hlavy, hrudníku a těla - efektivně tak vymažou celulární paměť.

Jemný uklidňující dotek působící na vaši tvář a krk, pracuje s buňkami vašeho těla, obnovuje, oživuje a omlazuje.Výhody však nejsou jen hluboko na kůži. Jako energetická praxe funguje Access Facelift také na podprahových příčinách hodnocení a stárnutí, pomáhá vám vypadat odlišně, jednat jinak, cítit se jinak a vytvářet větší lehkost, radost pro vaše tělo a váš život.

Vaše tvář vypovídá o celém vašem životě. Energetický facelift obsahuje mnoho procesů, které vás k této transformaci dovedou. Může to být jeden z nejdůležitějších zážitků pro vaše vlastní sebevědomí a duševní zdraví.

Ceník

Kontakty

Adresa

KOSMETIKUM HH Studio

provozovatel:
Hanka Hajnyšová

adresa:
Dolní Studénky 238,
788 20 Dolní Studénky

Tel.: +420 733 705 120

IČO: 61576972

Pracovní doba

Po Dle objednání
Út 8:00 - 16:00
St Dle objednání
Čt Dle objednání
Dle objednání
So Zavřeno
Ne Zavřeno